Vispārīgi

Šīs tīmekļvietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā pakļautībā esoša  izglītības iestāde Rīgas 4. pamatskola (kontaktinformācija: r4ps@riga.lv).

Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā skola tās izmanto.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Kāda veida un kādiem mērķiem sīkdatnes izmanto r4ps.lv?

  • Nepieciešamās sīkdatnes.  Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.
  •  Sīkdatnes nosaukums Tips Mērķis Dzīves ilgums
      AWSALB  HTTP   Slodzes līdzsvarošanas sīkdatnes sesijas laikā.  7 dienas
      AWSALBCORS  HTTP   Slodzes līdzsvarošanas sīkdatnes sesijas laikā.  7 dienas
      PHPSESSID  HTTP  Sīkdatnes, kas ir nepieciešamas, lai varētu pārvietoties mājas lapā. Sesijas laiks

  • Nepieciešamajām sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu www.r4ps.lv tīmekļa vietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tīmekļa vietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

 PRIVĀTUMA POLITIKA

Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Skolas privātuma politiku, kas atrodama tīmekļa vietnes sadaļas “Skola” apakšsadaļā "Privātuma politika" .


POLITIKAS IZMAIŅAS

Skola ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas www.r4ps.lv